We will come back next year with new things,more content,more funny things to do.
I will post on board,facebook and youtube channel any progress from the new server.
Respectfully,
[Johnny]->HR&Maintenance Chief

Cerere Helper Jaxess

Here you can discuss anything in the limit of common sense.
Locked
defconus
Level 1
Level 1

Cerere Helper Jaxess

Post by defconus » Thu Aug 09, 2018 5:07 pm

:) As dori sa fac o cerere pentru helper. Am 17 ani , Sunt din Timisoara, Pot ajuta playeri de inceput cu sfaturi ,indicati , sunt on pe metin cam 12 ore pe zi, Imi place sa ajut sa socializez , Dupa parerea mea ai aduce mai multi playeri daca ai putea face transmuti arma costum, Daca ai baga ceva skinuri de arma doar pentru aspect. War de breasla ar fi foarte interesant si ar tine jucatori in priza. De inceput inca puteti face face 2 evente pe zi Ox , Minerit , pescuit , Hide etc.... Eu zic ca toate astea ar putea sa aduca un numar mare de jucatori deoarece te face sa joci cat mai mult pe sv. Sper sa iti para inteesante decizile mele. Mult succes cu servarul si sper sa se stranga cat mai multi jucatori.

Semnat: Jaxess

Kappa
Global moderator
Global moderator

Re: Cerere Helper Jaxess

Post by Kappa » Fri Aug 10, 2018 12:34 am

Nu ştiu dacă am voie să mă bag dar zic să scriu şi eu să nu mai îşi bată Gion degetele :D, echipa e deja completă, cum a zis şi la cererea lui Gigel. Şi legat de evente sunt deja 3 pe zi şi eu cel puţin consider că sunt suficente, ba chiar am încetat să mai particip serios ca să nu mai zică lumea că e ciudat că câştig doar eu :)) În esenţă echipa e completă, poate pe viitor, btw de ce vreţi să fiţi GM? :)) După vi s-a dus distracţia pe server... mai bine player zic eu având în vedere că echipa are de lucru mult.
Image
Yo, I ain't here for the money, I ain't here for the fame
Though it might be nice to own a jet-plane

[Johnny]
Site Admin
Site Admin

Re: Cerere Helper Jaxess

Post by [Johnny] » Fri Aug 10, 2018 3:35 am

Kappa wrote:
Fri Aug 10, 2018 12:34 am
Nu ştiu dacă am voie să mă bag dar zic să scriu şi eu să nu mai îşi bată Gion degetele :D, echipa e deja completă, cum a zis şi la cererea lui Gigel. Şi legat de evente sunt deja 3 pe zi şi eu cel puţin consider că sunt suficente, ba chiar am încetat să mai particip serios ca să nu mai zică lumea că e ciudat că câştig doar eu :)) În esenţă echipa e completă, poate pe viitor, btw de ce vreţi să fiţi GM? :)) După vi s-a dus distracţia pe server... mai bine player zic eu având în vedere că echipa are de lucru mult.
Corect.Echipa e completa,evenimentele sunt suficente.
T/C. Poate pe viitor voi avea nevoie.
Respectfully,
[Johnny]->HR&Maintenance Chief

Locked