Change Log V4
viewtopic.php?f=24&t=337
Respectfully,
[Johnny]->HR&Maintenance Chief

Reclamatie NiQo

Jerry
Site Admin
Site Admin

Re: Reclamatie NiQo

Post by Jerry » Wed Aug 08, 2018 10:46 pm

Inafara de tine nu am mai vazut pe nimeni sa stea atata, sau poate nu am bagat de seama, de obicei lumea are caracterele pe acelasi cont, ai multe exemple : SeNZeN, Giggel, Omega, Cristina. Kappa e singurul cu inca un cont separat si Aleluia, dar crede-ma ca ei nu stau cu ambele conturi on tot timpul ca le-as fi atras atentia ca tie. Nu am nimic personal cu tine sincer si as prefera sa ma culc decat sa stau sa-ti explic motivele mele. Si te rog fara injurii la adresa lu John ca omu ala pe langa server lucreaza o buna parte din zi ok? Nu sta toata ziua pe metin ca altii, nu dau nume ca te superi si iar zici ca am ceva cu tine.

Kappa
Global moderator
Global moderator

Post by Kappa » Wed Aug 08, 2018 11:47 pm

Şi eu stau toată ziua pe metin :D, dar eu ştiu că sunt trist =)), când nu mai ai loc de muncă ce să faci =))
Image
Yo, I ain't here for the money, I ain't here for the fame
Though it might be nice to own a jet-plane

Forumull1
Level 1
Level 1

Post by Forumull1 » Thu Aug 09, 2018 7:56 am

Jerry wrote:
Wed Aug 08, 2018 10:46 pm
Inafara de tine nu am mai vazut pe nimeni sa stea atata, sau poate nu am bagat de seama, de obicei lumea are caracterele pe acelasi cont, ai multe exemple : SeNZeN, Giggel, Omega, Cristina. Kappa e singurul cu inca un cont separat si Aleluia, dar crede-ma ca ei nu stau cu ambele conturi on tot timpul ca le-as fi atras atentia ca tie. Nu am nimic personal cu tine sincer si as prefera sa ma culc decat sa stau sa-ti explic motivele mele. Si te rog fara injurii la adresa lu John ca omu ala pe langa server lucreaza o buna parte din zi ok? Nu sta toata ziua pe metin ca altii, nu dau nume ca te superi si iar zici ca am ceva cu tine.
Nu stau toata ziua pe metin daca ai obseravat in ultimul timp intru doar seara ca lucrez si eu pe vara si degeaba zici ca stau atata on ti-am zis am doar 10(nici macar nu votez pe celalalt cont) md . Si nu cred ca te deranjeaza prea tare incat sa imi dai kick reconoaste ca esti ciudos si cauti scandal, nu cred ca am mai facut nimic in ultemele zile, dar tu esti un copil (daca nu esti inseamna ca ai mentalitate de copil) cauti razbunare.

[Johnny]
Site Admin
Site Admin

Post by [Johnny] » Thu Aug 09, 2018 1:14 pm

Ok,am inteles tot nimic,Cipri nu e prima data cand imi adresezi injurii si eu nu iti fac nimic pentru ca incerc sa fiu baiat finut,dar deja mai scos din papuci,doar tu ai bug la aia la aia la aia,nimeni nu mi-a mai zis nimica de bug-uri,in fine sa trecem la topic,din alea 2 poze nu am prea avut ce intelege,sincer si pentru ca am vazut ca mi-ai adus injurii intr-un topic tocmai te-ai facut cu 24H mute,de data asta nimeni nu ti-l va scoate.
T/C...mam saturat sa aud doar de tine si sa vad ca tot tu esti cu nasu pe sus.
Respectfully,
[Johnny]->HR&Maintenance Chief

Locked