Change Log V4
viewtopic.php?f=24&t=337
Respectfully,
[Johnny]->HR&Maintenance Chief

Bug/low xp in mapa de 134

Locked
MrTavy
Level 1
Level 1

Bug/low xp in mapa de 134

Post by MrTavy » Sat Sep 01, 2018 8:47 am

Salut,am si eu o problema,nu cred ca este normal sa stau 30 min sa fac un lvl in mapa de 134 desi eu am 135,am incercat si cu itm cu xp dar si fara itm fara xp fara pet fara inel si sa iti dea 00,12% si 00.09% per mob este absurd

[Johnny]
Site Admin
Site Admin

Re: Bug/low xp in mapa de 134

Post by [Johnny] » Sat Sep 01, 2018 11:28 am

Avand in vedere faptul ca la un moment dat in loc sa primesti EXP se scadea,am decis sa las mai putina exp la mobi,rata fiind de 2000% plus toate itemele pe care poti pune exp si elixirul din itemshop ajungi la o valoare ok care nu iti va scadea exp.
Respectfully,

Kappa
Global moderator
Global moderator

Post by Kappa » Sat Sep 01, 2018 6:03 pm

Eu în mapa farm şi la 95 cu 2 inele şi full itm xp cresc, la 140+ dacă bagi şi elixir e lejer nici nu îţi dai seama că ai făcut lv up, normal că nu creşti dacă nu ai o dâră de xp acolo pe iteme, bagă XP şi după revino cu un reply, recomand: full xp pe itm, 2inele, elixir, pet semi-lună albastră
Image
Yo, I ain't here for the money, I ain't here for the fame
Though it might be nice to own a jet-plane

[Johnny]
Site Admin
Site Admin

Post by [Johnny] » Sat Sep 01, 2018 8:05 pm

Kappa wrote:
Sat Sep 01, 2018 6:03 pm
Eu în mapa farm şi la 95 cu 2 inele şi full itm xp cresc, la 140+ dacă bagi şi elixir e lejer nici nu îţi dai seama că ai făcut lv up, normal că nu creşti dacă nu ai o dâră de xp acolo pe iteme, bagă XP şi după revino cu un reply, recomand: full xp pe itm, 2inele, elixir, pet semi-lună albastră
Iti recomand daca ai atata timp,sa faci un mic ghid despre cum sa cresti mai repede.
Respectfully,

Locked